باتفاق سري مع تنظيم PYD الارهابي النظام يمنع نازحين عفرين من دخول حيي الشيخ مقصود والأشرفية بحلب (3)

مقالات
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

 Terör örgütü PYD ile gizli bir anlaşma yaparak rejim, Afrin'in Halep'te Şeyh Maksud ve Ashrafieh mahallelerine girmesini engelliyor


Cuma günü, ona rejim güçleri ve milisleri sadık önledik, benim mahallede evlerine erişimden yerinden Kürt aileleri, "Şeyh Maqsud ve Ashrafieh" kuzey süre önce "Afrin" alanından yerinden edilmiş Halep kentinin.


O medya kaynakları, rejim güçleri ve ihtiyati tedbirler Halep şehri girmesini Kürt aileleri önlemek ve onlara "Ashrafieh ve Şeyh Maqsud" hangi mahallelerin girmesine izin verecek şekilde ödenir güvenlik zarfı çağrılan söyledi.


kaynaklar gerçek nedeni evlerini girmesini rejim milisleri Afrin halkı önlemek için doğruladı; "uluslararası toplum üzerinde bir baskı olarak bu aileleri kullanmak, hem de güçlere karşı bu ailelerin Bmarkihm erkekleri itmek için için "insanları korumak için birimler" rejim güçleri ve milisler arasındaki gizli anlaşmaya geri Zeytin dalı.


kaynaklar bu ailelerden bir kaç sistem ve milislerin, "PYD" terörist unsurları onları önemli maddi rüşvet ardından mahalleleri "Ashrafieh ve Şeyh Maqsud" girmek başardık dikkat çekti.

Haberlerim